Corpolex

Skup spółek z długami

Główne zalety:

N

Błyskawiczne rozwiązanie problemu

N

Przeniesienie udziałów ze zobowiązaniami

N

Powołanie nowego Zarządu spółki

Skup zadłużonych spółek z o.o.

Przedstawiamy Państwu naszą podstawową usługę, jaką jest bezproblemowe kupno spółek z zadłużeniem.
Gdy spółka traci płynność finansową, pojawiają się duże zobowiązania wobec dostawców, klientów, Urzędu Skarbowego czy ZUS-u, w skrócie – pojawiają się poważne problemy – jednym sensowym rozwiązaniem może być sprzedaż zadłużonej spółki z długami.
Skup zadłużonych spółek to nasza specjalność – mamy wieloletnie doświadczenie w doborze najlepszych rozwiązań.
Jeżeli więc twoja firma wpadła w długi, my pomożemy ci z nich wyjść. Mamy w tym naprawdę bardzo duże doświadczenie, możesz nam zaufać.

Formularz zgłoszeniowy

Zakup zadłużonej spółki przez naszą firmę

Co robimy – krok po kroku?

Sprzedaż zadłużonej spółki z o.o to nic innego jak przeniesienie praw do niej. W roli kupującego występujemy my lub znajdujemy nabywcę na udziały w sprzedawanej zadłużonej spółce.

Na początku najlepiej przeprowadzić sprawozdanie finansowe, które jest podstawą do negocjacji ceny za udziały spółki. Zajmujemy się przygotowaniem niezbędnych dokumentów, protokołów i innych formularzy zaproponowanych przez sprzedającego.

Procedura przeniesienia praw odbywa się z udziałem notariusza, sporządzany jest akt notarialny lub poświadczenie umowy zbycia udziałów. My kupujemy zadłużoną spółkę, klient pozbywa się spółki, a przez to swojego problemu – ciężaru finansowego i psychicznego. Ma też szansę na odzyskanie części zainwestowanych pieniędzy – głównie zależy to od tego, jakiej wielkości długi miała zadłużona spółka.

Gdy 100% udziałów w zadłużonej spółce należy już do nas lub do nabywcy, którego znaleźliśmy, następuje odwołanie członków Zarządu i powołanie w ich miejsce nowego składu. Udzielamy absolutorium zarządowi na czas wykonywania przez niego czynności. Jeżeli klient ma takie życzenie, to możemy również zmienić nazwę oraz siedzibę zadłużonej spółki. Następnie, jeżeli jest taka konieczność, uzupełniamy PKD i podwyższamy kapitał zakładowy spółki.
W zasadzie ostatnim etapem jest przejęcie protokołem pełnej dokumentacji zadłużonej spółki. Później zostaje już tylko przygotowanie niezbędnych dokumentów do Krajowego Rejestru Sądowego, Głównego Urzędu Statystycznego, Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Kupno Spółek z długami – pozostałe zalety:

R

Niski koszt usługi

R

Zmiana nazwy

R

Błyskawiczna likwidacja spółki

R

Możliwe zachowanie majątku

R

Zmiana siedziby

R

Pełna dokumentacja

Kupię zadłużoną spółkę z o.o.

Skup spółek – oferta Corpolex Sp. z o.o.

  • kupimy zadłużoną spółkę np. wobec klientów krajowych i zagranicznych, ZUS, US, banków
  • skupujemy gotowe spółki „czyste”, czyli takie, które nie mają obrotów, jak również zobowiązań
  • kupię zadłużoną spółkę – w stanie upadłości
  • kupię zadłużoną spółkę – w trakcie kontroli z ZUS , US , PIP itd.
  • odkupię zadłużoną spółkę – w likwidacji
  • wykupię zadłużoną spółkę – z „aktywnymi” leasingami
  • kupię zadłużoną spółkę – z zagubioną dokumentacją
  • kupię zadłużoną spółkę z długami, które zagubiły majątek

Wiemy doskonale, z jak dużym obciążeniem psychicznym muszą się zmagać udziałowcy zadłużonych spółek, które mają problemy finansowe. Zamiast narażać siebie i bliskich na konsekwencje lepiej raz na zawsze pozbyć się kłopotliwego problemu i sprzedać zadłużoną spółkę. Jeżeli spółka przynosi straty, to nie ma sensu brnąć w kolejne kredyty i generować większych długów. Trzeba w końcu przerwać to „błędne koło” i zaufać doświadczeniu naszej firmy, która kupi Państwa zadłużoną spółkę z o.o..

Skup zadłużonych spółek przeprowadzamy w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Nie jesteśmy związani emocjonalnie z dostawcami, czy pracownikami, dlatego naszymi decyzjami kieruje jedynie ekonomia i prawo. Mamy bogate doświadczenie w likwidacji spółek, zawieraniu układów z wierzycielami, czy oddłużaniu. Po spokój i rozwiązanie problemu z zadłużoną spółką zapraszamy do nas.

Chętnie kupię zadłużoną spółkę z o.o.

Skup zadłużonych spółek – to nasza specjalność!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

C

Zgłoszenie

Opisz swój przypadek wysyłając formularz

E

Bezpłatna analiza

Zbadamy Twoją sprawę bez żadnych opłat

E

Oferta

Otrzymasz od nas korzystną propozycję

B

Realizacja

Dopełniamy formalności i uwalniasz się od problemu

Formularz zgłoszeniowy